Eko-Stal skup złomu i surowców wtórnych Maków Mazowiecki

Skup złomu Maków Mazowiecki

Firma Eko Stal, zlokalizowana w pobliżu Makowa Mazowieckiego, działa od 2013 roku, ale posiada wieloletnie doświadczenie w branży skupu i przetwarzania złomu stalowego, metali kolorowych oraz 10-letnią praktykę w recyklingu pojazdów. Wiedzę zdobyła współpracując z rodzinną firmą Tadex z Wyszkowa.
 
Aby sprostać oczekiwaniom klientów, firma inwestuje w rozwój i zakup nowoczesnego sprzętu, co pozwala świadczyć usługi na wysokim poziomie. Posiada flotę pojazdów, w tym ciężarówki marki Daf, samozaładowczy pojazd z kontenerami Iveco i dwie lawety Mercedes. Dysponuje także wagą o nośności 50 ton.
 

 

Zapoznaj się z ofertą naszego skupu złomu w Makowie Mazowieckim:

 

W Eko-Stal zajmujemy się profesjonalnym skupem złomu i surowców wtórnych, zapewniając konkurencyjne ceny oraz najwyższą jakość obsługi. Skupujemy szeroki asortyment materiałów, takich jak złom stalowy, metale kolorowe (miedź, aluminium, mosiądz, cynk i inne), części samochodowe z demontażu oraz różnorodne surowce wtórne, w tym tworzywa sztuczne i elektronikę. Nasza flota nowoczesnych pojazdów umożliwia szybki odbiór i transport złomu czy innych materiałów.

Oferujemy również sprzedaż części samochodowych z demontażu, dbając o jakość oraz bezpieczeństwo oferowanych produktów. Posiadane certyfikaty i zezwolenia potwierdzają nasze zaangażowanie w zgodność z przepisami oraz dbałość o środowisko. 

Zezwolenia i certyfikaty

Eko Stal zaprasza do współpracy zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy z okolic Makowa Mazowieckiego, Pułtuska, Wyszkowa, Rząśnika i innych. Działalność firmy jest zgodna z przepisami, a posiadane zezwolenia i certyfikaty potwierdzają jej rzetelność.

 
 

Opinie klientów
Opinie pochodzą z profilu na Mapach Google.

 

Milena R.

Bardzo konkretna firma. Kasacja pojazdu przebiegła szybko i sprawnie. Mają też najwyższe ceny.

 

Magda D.

Super kontakt z klientem. Wszystko uczciwie i na najwyższym poziomie. Polecam bardzo tą firmę.

 

Wioleta M.

Bardzo polecam. Super kontakt z szefem, ceny bardzo dobre w porównaniu z okolicznymi skupami.

 

 

Więcej opinii na Google Maps:

 


 

Sprawdź, jak do nas dojechać:

Eko-Stal: Skup złomu, metali kolorowych i surowców wtórnych
Obryte 192
07-215 Obryte
(kolo Makowa Mazowieckiego)
Tel: 510 133 113


Masz pytanie? Napisz do nas!

Skontaktuj się